דף בית פורומים שורדות מתבגרות אני לא יודעת מה לעשות כבר,

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  1234 לפני 1 שנה, 7 חודשים.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אחת שנמאס לה

אני לא יודעת מה לעשות כבר,
    הייתי במסגרת כבר המון זמן וכל הזמן ניסיתי להישאר ולעשות מה שצריך, וכל פעם קרה משהו וברחתי או שמשהו אותי ועדיין חזרתי כל פעם..
    עכשיו הייתי באמצע טיפול וזה רק פירק אותי לגמרי, זה עשה לי המון לחץ וקרו לי גם המון דברים, הרגשתי שאני הולכת להתחרפן, ופתאום הצוות שם החליט שהוא לא רוצה לקחת עלי אחריות והוא שלח אותי לתקופה בינתיים
    אין לי כח, אני לא יודעת אם אני רוצה לחזור,אין לי כח כבר לכלום, אני מרגישה שאף אחד לא באמת יכול לעזור לי ופשוט נולדתי דפוקה..
    אני מפורקת לגמרי, אין לי כבר כח, לא רוצה לסמוך על אף אחד כי בסוף כולם פוגעים בך
    הדבר היחיד שיש לי זה את החתולים שאני מגדלת שם כבר שנה, ועכשיו עזבתי אותם עוד פעם פתאום
    בקיצור הכל חרא, לא יודעת מה יהיה ואיך זה יגמר, אני צריכה דחוף עזרה ואני לא יודעת מה..

רות

אחת שנמאס לה יקרה.
    משתתפת בהרגשה שלך הכי קשה זה שאף אחד לא מרגיש מה שאת עברת. ולא נותן לך כח.
    לצערי גם אני נפגעתי ממשהו שהיה צריך להיות המשענת שלי.
    לאבד את האמון באנשים באופן מוחלט זה לתת לזה שפגע בך את ההצלחה להרוס אותך לגמרי. וזה לא מגיע לך. אני יכולה לשתף אותך שבגלל מה שחוויתי החלטתי להיות גם מטפלת רגשית וגם בשבילי החיות היו מפלט והצלה בחיים. והחלטתי לעשות עם זה משהו. למדתי טיפול בעזרת בעלי חיים
    הלימודים בנו אותי כאדם טוב יותר שמאמין בעצמו וביכולות שלו.
    מאחלת לך להאמין בעצמך.
    בטוחה שיש בך הרבה דברים מיוחדים.

אחת שנמאס לה

אני לא יודעת מה לעשות, השעה כמעט 2:00, עוד לילה שאני לא לא מצליחה לישון בו נורמאלי
    הסיוטים לא עוזבים אותי לשניה, אני מתה לישון אבל כשמגיע הלילה- אני רק מחכה שיגיע הבוקר..
    אין לי כח לכלום!!! עוד מעט מגיע פורים וחוץ מזה קונות רעים הוא לא מביא לי כלום..
    אין לי כח, אני לא יודעת אם יהיה יותר טוב ואין לי כבר כח וסבלנות לשום דבר
    אם אלו החיים אז מה זה המוות..
    אני צריכה עזרה, אני יודעת את זה אבל אני לא יודעת איזה עזרה חממי, אין מרגישה שאני הולכת לאבד את זה, הכל עולה לי ובא לי רק לשכוח מהכל ולא לזכור כלום
    נמאס לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נעמי

אחת שנמאס לה היקרה שלום
    שמי נעמי, ואני הפסיכולוגית של שכ”ם. הזעקה שלך לעזרה עוברת למסך, וברור שכך את לא יכולה להמשיך. נשמע שהגיעו מים עד נפש.
    הייי רוצה יותר לעזור לך, אבל אינני יודעת שום דבר עלייך. אם תכתבי קצת יותר פרטים למייל של שכ”ם אשמח באופן אישי להתיחס לתכנים שאת מעלה.
    אנא כתבי, מחכה לקרוא
    נעמי

אחת שנמאס לה

עוד בוקר שאני קמה אליו בלי כוחות, עוד יום שאני רק מחכה ללילה ובלילה אני רק מחכה לבוקר שיגיע..
    עוד רגע פורים וזה רק מכניס אותי לדיכאון ולחרדות, פורים בשבילי מביא זכרונות רעים, בפורים הקודם של שנה שעברה היה על הפנים, ולא באמת חגגתי אותו, בכלל אמא שלי עוד היתה בחיים, אני מרגישה אליה געגוע והמון המון כעס,
    אין לי כבר כח, כל יום שעובר רק מפיל אותי יותר, כל רגע אני רק מרגישה שאני מאבדת את השפיות שלי, אין לי כבר כח לחשוב על כלום, אין לי כח לעצמי, אין לי כח לאנשים, אין לי כוח לשום דבר…

צוות
    מנהל פורום ראשי

תסכימי בבקשה ליצור איתי קשר טלפוני? רוצה מאד להקל.
    מבינה שלבד מסבל הפגיעה את מתמודדת גם עם שכול ואובדן.
    תתני לי צ’אנס? אני זמינה כרגע בפלאפון של שכם.

1234
    משתתף

הי הייתי במקום שלך, וודאי לא אותם פרטים אבל אותם תחושות. מה שנקרא מעגלים…
    אם את באמת יצאת מזה ומרגישה יותר טוב, בבקשה תודיעי זה יתן לי המון כח, לא רק לי, לכולם…
    את לא לבד שם, גם בקטע של הטיפול, היה לי טיפול גרוע שנגמר בפוסט טראומה.. כך שחוץ מתאור יבש ובטיפול לא הצלחתי לבטא כלום… כמוון שגם הוא נגמר מהר,
    למדתי שבסוף איכשהו קמים וממשיכים, כנראה זה טבע האדם. מחכה לעידכונים…

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.