דף בית פורומים שורדות נשים "את חטאי אני מזכיר היום" (בראשית מא, ט)

הדיון הזה מכיל 32 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ציפור דרור לפני 5 חודשים, 3 שבועות.

מוצגות 3 תגובות – 31 עד 33 (מתוך 33 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אני חושבת שכולן חוששותלהאמין להודעה הפותחת.
    ברור שיש שם דברים שלא יושבים טובים (“נתפר כתב אישום מחריד ושקרי”?)
    אבל זה בדיוק מה שמעצים את החרדה.

שרי

אכן!

ציפור דרור

אני מנסה כמה שפחות להגיב, פוחדת לשתף,,,
    הקשר היה מבוסס על דיסקרטיות עם הזהרות חוזרות…
    אבל בקצב הזה, זה נשמע שהיו עוד קשרים פחות או יותר כאלה…
    לא רוצה לכתוב על שחקנית, יוצאים ממני אנרגיות לא טובות…
    ברגע הראשון שקראתי את ההודעה כל כך שמחתי שחפציבה לא הלכה…
    מצד שיני, זה הכי הזוי, כי היא בעצם לא הייתה…
    מצד שלישי, הייתי במשך החצי שנה האחרונה מנוצלת ריגשית…
    ולא אכפת לי מה הסיבות…
    אני רגישה בטירוף לסחטנות ריגשית ומניפולציות. שונאת שמשחקים לי ברגשות ומפעילים אותם באכזריות… שונאת!!
    וזה מציף לי כל כך הרבה מהעבר…
    מצד רביעי, לא יודעת כבר מה לאמר…. כל הלילה ניסיתי להבין אם אני אמיתית, אם מי שאני מכירה אמיתיים, מה אמיתי ומה לא… על מה אפשר לסמוך..
    כאילו שמטו לי את הקרקע ואין משהו יציב…
    אני לא מנסה לשפוט, ואני לא חושבת שבנות פה מנסות לשפוט, רק כואב בטירוף ומטלטל…
    והפורום אמור להיות מקום מוגן.
    וזה נראה לי מוזר וטיפשי שלא זיהיתי, שהייתי חלק בפורום ועניתי והגבתי למשהיא לא קיימת, שקיבלתי טלפון לתמיכה על מותה ממי שביימה את ההצגה…ולא הבנתי.
    כבר עברתי מניפולציות רגשיות קלות וקשות. אז איך לא זיהיתי??
    יום אחד זה יקרה? שאני אוכל לדעת איך לזהות? איך להימנע? איך לשים גבולות בלי לחשוש?
    ושחקנית, רק שתדעי, אני כן התייעצתי..(למרות שהזהרת אותי שלא לדבר עלייך או להזכיר את שמך..)וכשניסיתי לשים את הגבולות, לא שמתי אותם בגלל שהיה לי קשה להכיל, אלא ניסיתי לשים אותם כי משהו הרגיש לי לא נכון, לא בריא, סוחט…
    וזה מה שניסיתי לאמר לך: לקשר יש גבולות, ואם חוצים אותם מכל סיבה שלא תהיה , צריך לחפש מענה מיקצועי. לצרכים שונים יש מענים שונים . חלקם בחברה, חלקם במשפחה וחלקם בטיפול.
    מקווה שהבנת אותי. (כי אז זה היה נשמע שאת מבינה…אבל בפועל לא כל כך..) לכן ממש חזרתי על זה שהקשר צריך להיות בתוך הפורום. למען הבריאות של כולנו..
    ואני כותבת לך כאן, כי אני לא מעוניינת לפתוח את המייל ולאפשר שוב קשר ניגרר וסוחט…
    אני מבינה שאולי זה מכאיב לך שאני מגיבה לך כאן על הקשר הסודי שהיה בינינו… אבל מרגיש לי שסוד שעושה לא טוב אסור שיישאר סוד. ומתוך הבנה שאני לא היחידה עם הסוד הסודי הזה והקשר היחיד והמיוחד…אני מרשה לעצמי לשתף. כדי שוב ללמוד להזהיר ולהיזהר…
    משהו מוזר בקשר? משהו מרגיש לא טוב? לוקח מידי אנרגיה? לא שיוויוני? סודי מידי? יחידני ומיוחד מידי? רוצו ותתייעצו. אל תישמרו בבטן…
    מרגיש לי שאני בורחת לתובנות… או שאני מידי מנותקת. או שפשוט חוויתי סחטנות כל כך הרבה פעמים שזה לא מכניס אותי לסערה כמו הילקחה של חפציבה… לא יודעת למה זה שונה.
    אולי כי סתם מרגיש לי הקלה שהעולם לא אכזר ומתעלם מבת מתוקה שתקועה בחדר וצורחת את רצונה לחיות… (וקשה לי לעכל שהיא בעצם לא קיימת!)
    ממש רציתי לשתף בסרט שמתאר מה זה מרגיש לי… אבל נמנעת. לא בטוחה שהוא הכי נקי…
    אני אשאל את שכם…
    איתכים בבילבול…

מוצגות 3 תגובות – 31 עד 33 (מתוך 33 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.