דף בית פורומים שורדות נשים היי בננות,

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ציפור דרור לפני 3 חודשים, 2 שבועות.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

sasa
    משתתף

אני מתעניינת בקבוצה לנפגעות ורוצה מאד להשתתף בקבוצה כזו.
    מישהי מכירה מקום דתי/חרדי מומלץ? או לפחות יודעת איזה שהם פרטים לתת לי?
    מישהי השתתפה?
    ממליצות?

צוות
    מנהל פורום ראשי

שלום לך,
    בהנהלת העמותה ראינו שלא נאסף כאן מידע מספק וקבענו פגישה עם גב’ חנה וינברג מנהלת אגף הכשרה בעמותת “אל הלב”.
    לדבריה יש שם קבוצות לנשים. מעתיקה לך את מה שכתבתה לנו:
    “עמותת ‘אל הלב’, עוסקת בהדרכה לתגובה לפוגעים, בסוגי אלימות שונים, כשבראשן אלימות כלפי נשים, הטרדות ותקיפות.
    השיטה מתבססת על היכרות עם היכולות והחוזקות, עם אמונה בכך שאנו יצירי כפיו של הקב”ה, שנתן לנו גם כלים להתמודדות.
    אין זאת תעודת ביטוח, ולא תמיד נצליח להדוף תקיפה, אך חשוב שנכיר ביכולות האלו, ובשיטות שעוזרות למקרים רבים. בין הכלים- שימוש בקול והצבת גבולות, מודעות, הקשבה לאינטואיציה, וכלים פיזיים במצבים קיצוניים. ההדרכות שלנו נעשות בצורה חווייתית ומחזקת את היכולות לאורך כל הדרך.”

ברגע שנפגש שם ונראה את הקבוצות נשמח לעדכן.
    הרבה כח!

אל הלב זה הגנה עצמית ואומנות לחימה.
    יש להם גם קבוצה ספיציפית של החופש לבחור (הגנה עצמית) ואימפקט (הגנה עצמית בהתמודדות מסויימת).
    אם את מעוניינת בקבוצה טיפולית או תמיכתית, יש במרכזי הסיוע קבוצות שונות ומותאמות. (דינאמית) (גופנפש) (יוגה)בנוסף, בחלק ממרכזי הטיפול לנפגעות יש קבוצות להתמודדויות (DBT) ( דיסוסיאציה) (הגנה עצמית ואומנות).

sasa
    משתתף

היי ציפור,
    אפשר לשאול אם השתתפת? או מכירה מקרוב? האם קיימת קבוצה לבנות דתיות/חרדיות? או שלפחות משתתפות שם בנות דתיות?
    אוףףףףףףףףףף
    אני ככ רוצה להיות בקבוצה כזו
    חושבת שזה יכול לתת לי המון
    צוות, יכולות לעזור ? יש חדש?

כן, השתתפתי בשתי קבוצות. אחד דרך מרכז סיוע, קבוצה דינאמית.
    ואחד דרך מרכז טיפולי, בנפשינו, קבוצת DBT.
    בכל מיקרה, ממליצה לך להתייעץ עם המטפלת שלך מה מתאים לך כרגע. (את בטיפול כיום?)
    יש קבוצות חרדיות. (בבבנפשינו, למשל). ובכל קבוצה רגילה ניתן להשתתף גם בנות דתיות/חרדיות. (יש שאלה של התאמה ורגישות, ומבחינה הלכתית (אימפקט-זה שאלה הלכתית)).

2727
    משתתף

תודה על המידע המחכים.
    יש קבוצות כאלו לנשים דתיות/חרדיות בירושלים?

ממליצה לך לפנות למרכזי הסיוע בירושלים.
    במרכז סיוע הרגיל (לא הדתי) ישנם קבוצות מגוונות ומגיעים לשם מהאוכלוסייה החרדית. שווה בדיקה.
    מרכז סיוע דתי- 02-6730002
    מרכז סיוע רגיל- 1202, ומפלאפון כשר: 02-6255558
    בהצלחה!

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.