דף בית פורומים שורדות מתבגרות הסתבכות בעקבות הפגיעה בקשרים עם גברים בצורה של תלות- למרות שזה נוגד את הערכים

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 0 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ליו לפני 2 שנים.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ש

כעיקרון . אחרי פגיעה, אמור להיות לי מרחק מגברים. לעומת זאת, אני מרגישה שאני לא מסוגלת בלי. לא מסוגלת בלי גברים. והכי מפחיד- ממגנטת אלי גברים פוגעים. יוצאת מקשר אחד- ניכנסת לאחר- וכן הלאה. משהו שלא יכולה אתם, ולא בלעדיהם. ואם שאלתן, אני בחורה חרדית ממש, ולא , ממש לא מתאים להשקפות שלי כל ההתנהלות הזאת. לא מבינה מה עובר עלי תאמת…. אבל פשוט זה לא נישלט. יש פה עוד מישהי?

נעמי

שלום לך ש היקרה,
    מבינה את התופעה הנוראה הזאת. אי אפשר עם, ואי אפשר בלי. בטוחה שאת מבטיחה לעצמיך שוב ושוב שזה לא יקרה שוב, ואז מוצאת את עצמיך שם. מתסכל, מבלבל וגם מפחיד
    לצערי, את לגמרי טיפוסית. נערות שנפגעו משחזרות את הפגיעה שוב ושוב. יש כמה סיבות לכך. אוןי תמצאי את ההסבר באחד מהם.
    1. פגיעה , עם כל הגועל והדחייה, לפעמים מעוררת צורך לספוק נוסף. לא רוצים את זה בכלל,, אבל זה קורה.
    2. הפגיעה מעוררת כ”כ הרבה חוסר אונים, שיש דחף לשחזר אותו באופן לא מודע, אבל הפעם מתוך איזה שהוא מקום של שליטה.
    3.דמוי העצמי כ”כ נפגע, “אני מרגישה ילדה כ”כ רעה, ודוחה את עצמי. אני היום אנטי תיזה לכל מה ששאפתי להיות….איבדתי הכל, כך ששום דבר כבר לא משנה. שיעשו בי כבר מה שרוצים. שום דבר כבר לאא משנה”
    4. התנהגות של סכון. נסיון לפגוע ולהעניש ולהכאיב שוב ושוב את הגוף שלא התנגד מספיק…

ש’, מקווה שמשו מתוכם יהיה לך לתועלת. המשיכי לכתוב. לא ראיתי מיד את השאלה שלך. אשתדל לתת תשובות בל”נ.
    שבוע טוב
    נעמי, פסיכולוגית שכ”ם אחד

יעל

היי ש
    גם אני עברתי פגיעה כשהייתי קטנה יחסית
    זה גרם לי להיות במערכות יחסים מיניות ותלותיות עם בנות במשך שנים
    המטפלת שלי הסבירה לי בשיקום שעברתי איתה שכשהיינו קטנות ומישהו התעסק איתנו מינית ו/או חדר אלינו, הוא כמו הדליק בנו מתג. המתג הזה לא יתכבה עד שנכבה אותו. הדרך לכבות אותו היא טיפול. במשך שנים הייתי מתה לשכב עם אנשים. פשוט לא יכלתי בלי. בעיקרון, באופן תקין, בחורה אמורה לחוות יחסים בגיל הרבה יותר מאוחר ובאופן נורמאלי ומאוזן… במערכת מוגנת….
    אני מקווה שהסברתי נכון…
    ביי…

ליו

שתמיד
    לנצח
    נדע כולנו רק אור

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.