דף בית פורומים שורדות חלומות

הדיון הזה מכיל 16 תגובות, ויש לו 0 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ברכי לפני 2 שנים, 10 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 16 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ברכי

ללא נרדמת, מה שלי עזר בחלומות רעים, זה פשוט לספר אותם מייד למישהו,
    חלק מהקושי שלי להתמודד- היה הלבד הגדול.
    היום אני נשואה, אני פשוט מעירה את בעלי.
    וכשהייתי רווקה( באמת זה קשה להתמודד עם הכל כרווקה! ) פשוט הייתי מרימה טלפון לחברה קרובה באמצע הלילה, והיא הייתה מתעוררת, ועצם ההקשבה שלה, עזרה לי , לפעמים אפילו מתוך שינה היא הצליחה להרגיע אותי.
    אולי זה נשמע מטורף אבל לי זה עזר.
    דבר נוסף , חלומות הם ,כידוע תוצאה של התת מודע. זה שאת חולמת שהוא רודף אחרייך זה מראה שעדיין הטראומה של התקיפה נמצאת שם במלוא עוזה. הטראומה הזו יכולה להיחלש, מניסיון, בטיפול נכון ומתאים. זה לוקח זמן, אבל בסוף העוצמה שלה יורדת. – אז אני מנסה לעודד אותך , שזה לא ימשך עד עולם. בטיפול פשוט בונים בתוכך מקום יציב ובטוח, עד שהתת מודע נרגע….

ברכי

ותשובה לחיה, שכתובת שאף אחד לא עוזר במלחמה מול המחבל- ברוכה הבאה למועדון . באמת אין מספיק מודעות לעזור לנוו כנפגעות, יש אנשים בודדים שיודעים לעזור ולהבין באמת, ואליהם ורק אליהם צריך לגשת להעזר. את לא צריכה לחשוב שבגלל שלא עוזרים לך במלחמה- אז זו לא מלחמה, או שחלילה את בצד הרע!!! תביני: לא עוזרים לך כי לא מבינים !
    כן, כי הסגנית שלך בתיכון סתומה, אין לי מילה אחרת!
    ואם נלך עם המשל של המחבל- רוב מדינות העולם בוחרות להתעלם ולהגיד שישראל לא צודקת…..
    כי המלחמה הזו קשה מדי.
    גם לנפגעות תקיפה- הרבה מהאנשים המבוגרים מעדיפים להתעלם ולא לעזור באמת.
    תחפשי את האנשים הבודדים שמבינים מה שעברת ותעזרי בהם .
    חיבוק גדול.

מוצגות 2 תגובות – 16 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.