דף בית פורומים שורדות מתבגרות למה אני לא מרגישה שום דבר ורק מבואסת!!!

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 0 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ברכי לפני 2 שנים, 4 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

מישהי שנמאס לה

אני נראית הכי סבבה שיש, צוחקת כל הזמן… אבל כשאני לבד בא לי רק למות.
    כשאני בטיפול-אני לא יודעת לאמר מה אני מרגישה, וגם כשאני שוכבת עם מישהו- אני נהיית אדישה ולא מרגישה שום דבר (נראה לי)
    החיים שלי מתנהלים בצורה הזויה, כי כל פעם שקשה לי ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי-אני בורחת בלילות למקומות שאני יודעת איך זה יכול להגמר, אבל פשוט אין לי כח לחשוב! אני שותה אלכוהול ואז יוצאת, ומבאס אותי שאני ככה!!!!
    אני חיה בתוך עולם מטומטם שאפילו אני לא מבינה את עצמי, וואלה אני אפילו לא מצליחה להסביר מה אני חיה.
    בחיים לא חשבתי שיש דברים שעוד אנשים שאנסו אותם מרגישים אותו דבר, בחיים לא חשבתי שיש קשר, פתאום אני קוראת דברים, ווואלה- אני לא יודעת מה לחשוב!!!
    אם מישהי יודעת למה במקום לברוח מסקס, אני מוצאת את עצמי בזה כל הזמן, והמון פעמים בלי רצון, או אפילו עם גבר שאשכרה מגעיל אותי…
    אני מבואסת מוות, ואין לי כח לשום דבר יותר, אם יש מישהי שמבינה על מה דיברתי כאן-שתכתוב לי

ברכי

משהי שנמאס לה, יקרה שלי.
    את נשמעת במצב לא פשוט , את נשמעת מפורקת, בחידלון נוראי, והכי חשוב- את נשמעת שאת לא מבינה מה הולך איתך.
    את בטיפול? הטיפול שלך מרגיש לך טוב? מישהו יודע עם מה את מתמודדת? יש מישהו שמקשיב לך ? מישהו בכלל יודע שאנסו אותך?
    ראשית, אני לא בטוחה שעשית את השטות של החיים שלך שעזבת שידוך. אני ממש לא בטוחה, אל תייסרי את עצמך על זה.
    מי אמר מה היה קורה אם היית בולעת את הכל בשקט ומתחתנת? אולי היית מתגרשת? איך בדיוק היית מתמודדת עם חיי מין ? ועם מחויבויות של נישואים?
    אני מרגישה עלייך שאת לא מכילה את מה שהולך איתך, ואת חייבת לברוח. אז בורחת לאלכוהול, לסקס, לפאבים למועדונים.
    ברור שזה קשור לאונס. ברור שזה קשור לתקיפה. ברור. שמעת? ברור!
    הנפש שלנו לא יכולה להתמודד עם התקיפה, לא יכולה! אז היא בורחת, כל אחד בורח למקום אחר. תקראי כאן באתר, אחת בורחת לאובדנות, האחת לאנורקסיה , אחת לחרדות,
    את בורחת לאלכוהול, זה בסדר גמור, רק תביני שזה בריחה. האלכוהול עוזר לך לשכוח, עוזר לך לא להתמודד עם הבלבול העצום שבתוכך.
    את גם בורחת לסקס, כמו שיעל הגדירה כאן מאד יפה, שהאונס, זה כמו מתג שהדליקו לנו ועד שלא נכבה אותו- נצטרך עוד ועוד ריגושים מיניים, וזה בסדר גמור, לבינתיים.
    לדעתי- את גם בורחת לשחזר את האונס, כמו שכתבת, שאת שוכבת עם גברים שמגעילים אותך- הסקס היחיד שאת מכירה הוא דרך אונס וחוסר רצון, אז את משחזרת את זה. זה מרגיע אותך (הרגעה מדומה ! כמובן!)
    צריך להיעזר ולטפל בזה, כדי לצאת מהכל , ולנסות לחזור לעולם קצת יותר נורמלי.
    וכדי לא להדרדר עוד…
    אני מרגישה שאת צריכה עזרה.
    תכתבי עוד , נשמה שלי.
    חיבוק גדול, והבנה עמוקה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.