דף בית פורומים שורדות מתבגרות מה התורה אומרת על לסביות?

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  צוות לפני 1 שנה, 3 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

הילי

האם יש דבר כזה או שזה רק בעקבות קשר לא נכון על העולם הגברי? פסיכולוגיה טוענת שזה מצב מולד שא”א לשנות, אם כן מה הטעם בכלל לברר מה אתה, הרי בכל מקרה אין לך אפשרויות זה או חיים עם חטא או אף פעם לא לחוות קירבה הדדית.
    אשמח מאוד מאוד לשמוע מה יש לכם לאמר על הנושא הזה, אני כבר הרבה זמן מנסה לברר את העסק ומקבלת תשובות רק מפסיכולוגים או אנשים שתומכים בזה, רבנים וכדו’ פשוט אומרים אין דבר כזה ונעלמים ( מצטערת …) זה נושא שקיים וחיבים לדבר עליו להגיד ‘אין’ וזהו לא נקרא תשובה! ולא שייך כאן שליטה עצמית וכו’ כי אני לא מדברת על מעשים אלא על הרבה לפני זה, לנסות לראות עם יש בכלל טעם להמשיך ולצאת עם בחורים… עם לנסות לברר את הזבל שלי איתם, או שזה פשוט לא שייך לחוויות שליליות ופשוט נטייה מולדת.
    תודה

צוות
    מנהל פורום ראשי

שלום הילי,
    אני מבינה למה את חושבת שרבנים עונים תשובה קצרה ונעלמים. יש לזה שתי סיבות: אי נוחות להרחיב בנושא – ככל שמתעסקים בו הוא מעסיק את המוח יותר. ודבר שני – ההלכה מודעת לנטיות הללו, אך לא מקבלת אותם כעובדה מוגמרת שלא ניתנת לשינוי. כתבת נכון, הנטיה הזו מתהווה מחוויות שליליות ולא מולדות. לצאת עם בחורים כשאת לא “בשלה” לצעד הזה, ספק בעיני אם יעיל, אבל טיפול טוב יעשה את העבודה. ייתן לך את הכלים לצמצם את ההשפעה השלילית של החוויות ש”עיצבו” לך את החשיבה ותוכלי לפנות בתוכך מקום לקשר נכון בזוגיות.
    רוצה יותר פרוט, פני אלינו בפרטי.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.