דף בית פורומים שורדות מה עושים הלאה. ???

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  צוות לפני 2 שנים, 7 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

רות

אני סטודנטית ובלימודים אתמול נכנס מורה שממש הזכיר לי את מי שפגע בי הקול שלו. איך שהוא נראה. תנועות גוף. נכנסתי לחרדה הגוף שלי רעד בלי שליטה. בשיעור היה פעילות קבוצתית שכל אחד היה צריך להציג את עצמו. ואת הקלף שהוא בלר. שהוא הגיע אלי פשוט קפאתי וחוץ מלהגיד את שמי פשוט שתקתי. רציתי כל כך לברוח מהשיעור אבל לא ידעתי מה לעשות. בהמשך השיעור הוא התעקש לשמוע גם ממני. באתי לבקש מהאחראי על הלומדים לבקש לצאת מהשיעור והוא לא הסכים הוא אמר לי תסבירי לו למה. (כמובן שהמרצה וגם האחראי לא יודע על הפגיעה ) בקשתי מחברה טובה שלי שתבקש מהמרצה סליחה כי הוא לא אשם
    אבל מה עושים הלאה. הקורס הזה הוא תנאי לקבלת התעודה ואני בשנה האחרונה וחבל לי להפסיד.

ברכי

רות מתוקה.
    מזדהה איתך כל כך.
    אני לא בטוחה שלקבל פטור מהקורס זה רעיון טוב… (זה קצת לברוח מהבעיה)
    אני מקווה בשבילך שאת בטיפול פסיכולוגי, תנסי להעלות את זה שם.
    או תנסי להגיד לעצמך משפטים הגיוניים מרגיעים כמו :
    זה לא התוקף , הוא רק דומה לו.
    יש לי המון כוח בתוכי, אף אחד לא יכול לעשות לי היום כלום.
    יש כאן הרבה אנשים, אני לא לבד.
    אולם המשפטים צריכים לבוא מתוכך, לחזק בתוכך את המקום הבריא, – וזה עושים כשאת בטיפול.
    קחי את דבריי בערבון מוגבל, כי צריך לבדוק את היכולת שלך עם איש מקצוע.

צוות
    מנהל פורום ראשי

רות יקרה,
    מדהים שאת סטודנטית בשנה האחרונה. אמרת פעם לעצמך: WOW!
    למרות שנפגעת לא נתת לפגיעה לעצור אותך ואת חייך והלכת ללמוד וכמעט סיימת. אנחנו יודעות כמה כוח זה לוקח! קבלי הערכה.
    כתבת שיש לך חברה שנשלחה על-ידך לדבר עם המרצה, זו חברה שאת יכולה לשתף אותה בחרדה שעולה לך בקורס? תוכלי לומר לה שתשים לב לתנועות הגוף שלך וכשהחרדה מטפסת פשוט תסמן לך לצאת ולשאוף אויר?
    אם נתייחס לחרדה בסולם של 1 עד 10 אז כל עוד והחרדה בשלב6-7 אפשר לשלוט עליה ע”י נשימות וחיבור למציאות. אולי אם תשימי לב לעוצמת החרדה ותוכלי לשתף את החברה שלך היא תעזור לך לעצור את החרדה בשלב 6-7, לפני שהיא מתפרצת לשלבים גבוהים יותר בלי מעצורים.
    אם החברה שלך תרצה טיפים איך ממתנים התקף חרדה, שתכתוב. קשה לבצע את זה לעצמנו , אבל אחרים יכולים לסייע לנו. בשביל זה יש חברות…
    לילה טוב

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.