דף בית פורומים מטפלות מטפלת חלומית

הדיון הזה מכיל 20 תגובות, ויש לו 0 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  מיכל לפני 2 שנים, 5 חודשים.

מוצגות 6 תגובות – 16 עד 21 (מתוך 21 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דוסית

חיה. וכל מי שרוצה. הפלא שלי 0547172718. מוזמנות להתקשר מ9 בערב…..דוסית

חיה

דוסית , תודה!!! נעשה שמוש בע”זה

ברכי

דוסית כל הכבוד על האומץ.

מיכל

אתמול, סיפרה לי המטפלת ודיברנו קצת על “מערכות קשרים אובססיביות” כן. אלו שהייתי נתונה בהן לצערי. היא תארה לי שנפגעות נוטות, שלא ביודעין, לשחזר כאלו מערכות יחסים לפעמים גם עם המטפלות, ולגרום שכאילו… כאילו כל הכח ביד המטפלת ולא ביד המטופלת או – כפי שהיא קראה לזה – האדם…
    היא אמרה את זה מאד בעדינות בקשר לבקשה שלי ממנה – להיות עבורי הכל…
    וחשבתי שוב על הספרים, ועל מה שהם משקפים, ושאני מרגישה שהם פוגעים בטיפול, מילא אני, שאני חזקה יחסית… אבל אחרות.. ובכלל – חושבת על נשים שמשחזרות פגיעה עם סוג טיפול כזה,
    ואני דואגת.
    יש לכן איך לעזור לי עם הדאגה הזו?
    זו דאגה איומה, כאילו אני רוצה להציל אותן. אבל לא רוצה לפגוע בסופרת… רוצה להזהיר… כמו… כמו להזהיר חזק חזק מפגיעה….

דוסית

היי מיכל אני כל פעם נהנית מהנושאים הרלוונטים שאת מעלה.
    התגובה שלך העלתה לי את כל הפעמים הרבות שראיתי נשים, בחורות או בנות וידעתי גם בלי שאמרו שהן סובלות. האבסורד שהרבה פעמים אני ידעתי אבל הן לא ידעו או לא רצו לדעת.
    כל סבל של נשים קורא לי באופן אישי ….האם יש לנו שליטה על הדבר? לפעמים כשאני שומעת אשה סובלת אני יכולה להרגיש כאב פיזי ממש.
    חושבת על עצמי . האם כשסבלתי ככ ואף אחד לא ידע ואפילו אני בעצמי. אם מישהו היה בא ומשקף לי את המציאות . האם זה היה עוזר?
    חושבת שאנחנו צריכות להציף את הנושא. להיות עירניות ורגישות. לעזור ולהזהיר. ראיתי מהנסיון שהמקום הזה שמציל את העולם ובצדק רב. (כל מי שסבלה לא מוכנה שאחרות יסבלו כך) לא תמיד מותאם. מה אומרות?

מיכל

את צודקת, אין לנו שליטה. אין לנו שליטה. אין לנו שליטה.
    זה מקל מצד אחד, להבין שאי אפשר להציל אף אחד משום מקום,
    בהמון תחומים נוספים,
    וכבד,
    כי הרצון לשלוט, להציל, וכאילו לברא עולם של נחת, הוא עצום.
    אבל מסתבר שיש מי שמבין יותר מאיתנו…
    לי זה מעלה דמעות לעיניים.
    תודה על התזכורת,
    אני זקוקה לה מפעם לפעם.

מוצגות 6 תגובות – 16 עד 21 (מתוך 21 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.