דף בית פורומים שורדות מפלגת "ימיניות קדושות"

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו 0 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  שני לפני 2 שנים, 10 חודשים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שני

ימיניות שלי! לא יודעת אם אתן עוקבות אחרי הפורומים, לא יודעת אם אתן מעודכנות, אבל אם המילים “מפלגת הימיניות” לא אומרות לכן כלום לכנה קודם להתעדכן בדיון “חלומות”.
    ועכשיו לעבודה.כל מי שמצטרפת למפלגה, קודם מבקשת אם את מסכימה, ימינית, להראות נוכחות. להשאיר איזושהו אות הצטרפות פה, בדיון.וכצעד ראשון בתעמולת המפלגה: יש מי שמוכנה לשתף במעשה, משפט, שינוי, שקרו לה כימינית קדושה? סתם כדי לתת כחלק ורעיונות… ואני אהיה הראשונה האמיצה: אתמול התעלפתי ללכת לבריכה , לשחות ולהרשות לעצמי לשכוח מכל העולם. אבל כמובן שאז, איך לא כל הטריגרים קפצו והציפורים אותי. קרי:את תטמאי לכולן ת’ מים, רשעית. לא מגיע לך לשכוח. וחוץ מזה להיות במים זה בכלל טראומה בשבילי, לא משנה וחשוב למה. וגם אני לא יכולה ללכת בבגד ים , זה חשוף ולא מוגן לי מידי. ואז אמרתי לעצמי: ” היי רק אתמול פתחת מפלגה.ואז הלכתי אחד אחד לשמאל את המים, אני הרי לא אטמא אם כבר אטהר. כי אני משמרת ומטפלת ומראה גוף דקור ופצוע(ואל תחשבו זה היה קשה אש. בשלב ראשון, זה עדין נמצא לי בשכל לא ברגש אבל אני בטוחה ומקווה שגםל זה יגיע.) וחוץ מזה זה שאני הולכת קצת להתרפות לא אומר שאני שוכחת אז אם אי אילו קולות שלילדים מבפנים לא מרשים לי לשכוח , שירגעו…וכך הלכתי אחד אחד וגם.. הלכתי לבריכה. גבורה, נכון? מרשה לעצמי להקשיב חיבוק ומציאות כפיים. תתנה לי? מחכה לכןלהאבק!
    שני.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.