דף בית פורומים שורדות נשים עד כמה זו טעות קריטית

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  צוות לפני 3 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

no
    משתתף

אני מאפשרת לעצמי הידרדרות. אבל ממש. עד הסוף והכי מסריח שאפשר
    חשבתי שזה רק בגלל שרע לי
    אבל אחרי חיטוט מכאיב בעצמי גיליתי שאני פשוט צריכה יחס.
    לא נעים לבקש עזרה , ובקרקעית תמיד יש אנשים ולא משנה אם הם טובים או רעים אבל פשוט אנשים.
    זה כזה מטורף ליפול בגלל כזה דבר?
    אני אלופה בלקום וליפול אז אני רק קצת ארגיש חום אנושי ואז אני אקום חזרה לאי המנותק שלי.
    זה כזה הזוי ? ואולי זה נכון?
    בבקשה תגיבו אם אתן מכירות את התחושה הזאת…. או שיש לכן דעה בעניין.

1234
    משתתף

היי no יקרה.
    לא יודעת אם הבנתי אותך נכון,
    אבל הבדידות הורגת, ממש.
    בנות עושות דברים כמו אפילו פגיעות ומספרות אחכ כדי שמשהו ישים לב למצוקה ויעזור.
    השאלה אם כששמים לב באמת נעזרים נכון
    או שנסחפים לדרמות כל הזמן וכל מני שיטות כדי לקבל את היחס.
    כל עוד לא פוגעים בשני בהדרדרות ולא מפעילים מניפולציות כל הזמן כדי לקבל יחס ואחרי שמקבלים את היחס זה לא נגמר. אז מתדרדרים למצב ששום רמת יחס לא מספקת.
    אבל זה לא נשמע שזה המקרה שלך עובדה שאת כותבת שאחרי שאת מקבלת יחס אז את חוזרת” לאי הניתוק שלך”
    אז כן לא יודעת אם זה קרה לי הגיוני מאוד שכן לפחות לא במודע. בעצם כן קרה לי, בעבר אפילו רציתי להיפגע כדי לקבל י”חס” מהפוגע כמו שקרה לך שחשבת שזה כי רע לך ואחרי ברור עצמי גילית שזה לא מזה.
    מדהים שגיליתי בעצמך ממה זה זה מטורף ומוערך
    וחושבת שזה ליגיטימי והגיוני ומתוך מצוקה כשקשה מדי.
    אבל אני לא נורמלית אז יכולה להגיד רק מה שלמדתי/ אמרו לי/ ראיתי על בנות, אני יודעת שזה קורה אפילו הרבה.
    אבל מכיוון שאני לא נורמלית משום כיוון לפחות בהרגשה שלי. אז לא יודעת אם זה דוגמא בכלל חח.
    אבל בהצלחה ענקית!!

צוות
    מנהל פורום ראשי

שלום לך,
    לרצות יחס זה לרצות משהו בריא. בכלל לא מטורף ליפול בגלל דבר כזה.
    כל השאלה היא למה לפעמים צריכים להתאמץ כ”כ בשביל לקבל יחס. את קוראת לו “חום אנושי”. לכל אדם מגיע “דבר כזה”.

את מתארת את הנפילה כמנגנון הישרדות, כאשר אדם לא מצליח להשיג את המגיע לו, הוא משתמש בכל האמצעים העומדים לרשותו כדי להשיג זאת ולהיעזר.
    אני תמיד מעריכה את המח שלא מוותר לנו…
    יתכן ואם לא תרגישי “לא נעים לבקש עזרה”, המנגנון הזה פחות יפעל.
    תסכימי להרחיב על “לא נעים לבקש עזרה כשמרגישים 80% רע, כן נעים להעזר כשמרגישים 200% רע”.
    ואתן, קוראות נכבדות, אם יש גם לכן מה להוסיף – תכתבו.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.