דף בית פורומים שורדות מתבגרות 1234 מרגישה מקסימום מספר

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  1234 לפני 1 שנה, 5 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

1234
    משתתף

די א”א יותר! לא מרגישה כלום,
    מקסימום עוד מספר שלא משנה מה יקרה איתו, מי יאמר אותו, מי יפגע בו, מי ידרוך עליו כי הוא רק מספר…
    אין בפנים כלום, וכשיש משהו איזו שהיא תחושה, זה רק תחושות קשות סוג של טריגר שלא ברור מה מעלה לא ברורות ולא מוגדרות… מקסימום חרדות או מצפון שגם הוא מת עם הרגש…
    כבר לא מתרגשת מפגיעות, כי מה כבר יקרה? אז אפגע, ביג דיל.. עוד פעם, אני רגילה… ואם אמות, כמה כבר יצטערו, 3 אנשים? מה עדיף, הלסתובב מת מהלך?..
    מנסה להאמין שאלוהים לא עזב אותי, אבל אם אני לא מאמינה לאחרים וגם לא לעצמי, מספרת ולא מבינה איך אנשים מאמינים לי, ואחכ לא מאמינה לעצמי..
    כולם סביבי כלכך מתנהגים כרגיל, רק אני שונה, אז הבעיה היא בי לא באף אחד אחר..
    לא אהובה לא שנואה, לא אוהבת לא כועסת לא מתוסכלת, לא כאובה, כלום.
    ככה זה, אני רק מספר ולא יותר.

נעמי

1234 הבודדה ויקרה,
    ראשית התנצלות שלא שמתי לב שכתבת במתבגרים.
    כמה כאב וסבל הכנסת למעט המילים שכתבת. אני רק מדמיינת מה שעברת, כדי שתצטרכי למחוק כל רגש ומחשבה, ולהפוך למספר. כאילו והפסקת להיות קיימת. כמה אנרגיה זה לוקח כדי למחוק ולהדחיק כ”כ הרבה זכרונות….מבינה שלפעמים להיות מספר, זה המקום הבטוח ביותר.
    נראה לי שהרבה מהכותבים פה חוו רגעים כמו שתיארת. יש גם רבים שחוו, והצליחו לבנות בחזרה קשר עם העולם הרגשי, בלי להסתכן בהצפה רגשית.
    פגיעות מיניות הן כ”כ חודרניות, שיש בכוחן להשחית את העולם הרגש.
    “מספרית” יקרה, תנסי למצוא את עצמיך דרך טפול. הדרך אותי תהיה ארכה, אבל גם לפני שתגיעי לקו הסיום, תשימי לב שהרגשות חוזרים באופן יותר בטוח ומוגן.
    בהצלחה לך!!
    נעמי

1234

תודה נעמי, לא תמיד יש לי כח לדבר ולהגיב… בדכ לא..
    נהיה יותר קשה עם כל יום שעובר.. עדיף לא להרגיש!!!!!
    מתחרטת שמרגישה!! רוצה לחזור להדחיק ובגדול!!!
    מה הבעיה האמיתית בהצפה? מה יכול לקרות, יותר גרוע? מה כבר יקרה…

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.